NATURAL BEAUTY PIĘKNA MAMA

4 GESTY NATURALNEGO PIĘKNA O DZIAŁANIU WZMACNIAJĄCYM, NAWILŻAJĄCYM I ODŻYWCZYM. ZABIEG NA CIAŁO POLECANY SZCZEGÓLNIE W OKRESIE CIĄŻY I PO PORODZIE

zabieg oraz preparaty niezbędne do jego wykonania kupisz przez system zamówień online iZAM. Załóż konto i zamawiaj do swojego Gabinetu Kosmetycznego
Wskazania do zabiegu
skóra ciała wymagająca regeneracji – napięta, przesuszona. Swędzenie, pieczenie, poczucie dyskomfortu. Produkt rekomendowany dla kobiet w okresie ciąży i połogu.
Działanie: piękne ciało – naturalnie
• wzmocnienie
• nawilżenie
• odżywienie
Zalecenia
Zabieg można wykonać w trzech rytuałach na brzuch i biust lub całe ciało.
PRZECIWWSKAZANIA:
• alergie na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu,
• ciężkie postacie aktywnego trądziku,
• uszkodzenia i podrażnienia skóry,
• inne przeciwwskazania wynikające z ciąży i okresu poporodowego.
PREPARATY DO ZABIEGU:
– Peeling mineralny do ciała 650 g
– Serum wzmacniające na uda, brzuch i biust 190 g
– Kojąca maska algowa na brzuch i biust 500 g
– Naturalny olejek ujędrniający 190 ml

Proponowany schemat zabiegu

I Gest – Mineralne oczyszczenie
Na czystą skórę wybranych partii ciała nakładamy odpowiednią ilość Peelingu mineralnego do ciała, zwilżonymi dłońmi wykonujemy delikatny peeling. Następnie na peelingowane partie ciała nakładamy ręcznik namoczony letnią wodą i pozostawiamy na kilka minut w celu rozpuszczenia minerałów. Po tym czasie resztę peelingu usuwamy wilgotnymi kompresami lub pod prysznicem.
II Gest – Naturalne wzmocnienie
Dozujemy porcję Serum wzmacniającego na uda, brzuch i biust, rozprowadzamy na skórze i delikatnie wmasowujemy w partie ciała objęte zabiegiem aż do wchłonięcia. Nie zmywamy.
III Gest – Błogie ukojenie
Łączymy 2,5 miarki Kojącej maski algowej i 3 miarki ciepłej wody mineralnej (lub wielokrotność) do uzyskania jednolitej masy. Nakładamy maskę równomiernie na partie ciała objęte zabiegiem. Po upływie 15 minut zdejmujemy w całości.
IV Gest – Naturalne ujędrnienie i relaks
Dozujemy odpowiednią porcję Naturalnego olejku ujędrniającego na dłonie, nanosimy na wybrane partie ciała i wykonujemy delikatny, specjalny masaż. Pozostawiamy do wchłonięcia, nie zmywamy.
Profesjonalna Pielęgnacja Domowa
W celu wzmocnienia i utrwalenia zabiegu rekomendujemy Naturalny olejek ujędrniający do profesjonalnej pielęgnacji domowej.

 

UWAGI:

1. Produkt do użytku profesjonalnego.
2. Przed użyciem rekomendowane jest odbycie szkolenia.
3. Zabieg można powtarzać w cyklach jeśli występuje skłonność do rozstępów polecamy stosować zabieg 2 razy w miesiącu. Profilaktycznie i pielęgnacyjnie – raz w miesiącu. Profilaktycznie raz w miesiącu wersję z pielęgnacją ciała i twarzy.
4. Przed zabiegiem niezbędne jest wykluczenie alergii na którykolwiek ze składników preparatów.

Newsletter dla profesjonalistów: