Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A. (dawniej Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.) oświadcza, że ma status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 8.03.2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz. U 2019 r. poz. 118 z zm.) 
Siedziba: ul. Fabryczna 20, 31 – 553 Kraków lub e-mail: gabinetykosmetyczne@bielenda.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Maciej Rymaszewski; Kontakt: iod@bielenda.pl

Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych dostępna tutaj: https://bielendaprofessional.pl/rodo

Dział Reklamacji: reklamacje@bielenda.pl

Regionalny Opiekun/Szkoleniowiec

Bogumiła Węgrzyn
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
zachodniopomorskie, lubuskie
572 501 590
b.wegrzyn@bielenda.pl

Daniel Kwiatkowski
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie
502 023 905
d.kwiatkowski@bielenda.pl

Aneta Szelągowska – Szpak
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
łódzkie
516 706 512
a.szelagowska-szpak@bielenda.pl

Paulina Rusek
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
lubelskie
503 749 809
p.rusek@bielenda.pl

Danuta Paśnik
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
mazowieckie
510 472 542
d.pasnik@bielenda.pl

Anita Fankulewska

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
warmińsko-mazurskie, podlaskie
516 705 989
a.fankulewska@bielenda.pl

Aldona Fabijańska
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
małopolskie
572 501 591
a.fabijanska@bielenda.pl

Małgorzata Basak
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
świętokrzyskie, podkarpackie
572 501 592
m.basak@bielenda.pl

Patrycja Leś
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
dolnośląskie, opolskie
512 675 236
p.les@bielenda.pl

Magdalena Waszczyszyn
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
śląskie
506 049 116
m.waszczyszyn@bielenda.pl

Newsletter dla profesjonalistów: