Linia Med Technology Post Treatment Care nagrodzona w konkursie Inspiracje Roku

Kojąco-łagodząca seria preparatów do domowej pielęgnacji Bielenda Professional została nagrodzona w wyjątkowym konkursie na najlepsze produkty do obiektów beauty i spa magazynu Beauty Inspiration – Inspiracje Roku 2016. Linia otrzymała nagrodę główną w kategorii Kosmetyki Profesjonalne – kosmetyki do pielęgnacji domowej. Med Technology Post Treatment Care zapewnia komfort skórze podrażnionej po zaawansowanych procedurach estetycznych m.in. zabiegu laseroterapii, radiofrekwencji czy mezoterapii mikroigłowej oraz po intensywnych terapiach dermokosmetycznych - takich jak eksfoliacja kwasami czy mikrodermabrazja. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się pod koniec maja w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

_MG_4582 BI 2016   HOME-CARE---MED_02-2016 logo Inspiracje Roku 2016

Zabieg Reti-Vit C nagrodzony Złotym Medalem Targów LOOK i Beauty Vision

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku – przyznawana innowacyjnym produktom, wyróżniającym się najwyższą jakością. W tym roku wśród laureatów konkursu znalazł się zabieg Bielenda Professional Reti-Vit C [Ascorbic VC]. To zaawansowany zabieg odmładzająco-rozjaśniający z inteligentną technologią peptydowej kapsuły C-5-C oparty został na połączeniu ultra stabilnej witaminy C, retinolu i witaminy E. Dzięki temu efektywnie usuwa przebarwienia, wygładza zmarszczki i rozświetla cerę.

unspecified  BIELENDA_najwieksza-kompozycja ZM_2016-01

Zabieg Bielenda Professional Sensitive Skin nagrodzony Innowacją LNE 

W czasie 33. Kongresu i Targów LNE, który odbyły się w krakowskim EXPO, najnowszy zabieg Bielenda Professional Sensitive Skin otrzymał wyjątkową nagrodę pierwszej edycji  konkursu – Innowacja LNE. Zabieg stworzony z myślą o pielęgnacji cery wrażliwej i nadreaktywnej, ze skłonnością do trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek i przebarwień, zebrał najwyższe oceny i rekomendacje do nagrody przyznawaną przez Jury konkursu. Nagrodzony zabieg został zaprezentowany w specjalnie wyróżnionej strefie Galerii Innowacji Kongresu LNE.

zbiorcze logo-innowacja

 

aqua_porin_v5

Wyróżnienie Beauty Premium 2013 Targów BEAUTY FORUM

KROKUS nagroda Bielenda

Złoty liść 2012

I Nagroda Beauty Premium 2012

Bielenda - nagrody, wyróżnienia_nagrody6

Newsletter dla profesjonalistów: