Profesjonalna pielęgnacja dla najbardziej wymagających. Nowoczesne składniki aktywne, zaawansowane, skoncentrowane formuły oraz najwyższa jakość i skuteczność produktów.

Zaawansowane kosmetyki dla ekspertów pielęgnacji
Bielenda Professional to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich marek profesjonalnych. Tworzy kosmetyki najwyższej jakości, które niejednokrotnie wyznaczają trendy w kosmetologii. Są stosowane w gabinetach kosmetycznych, klinikach estetycznych oraz w hotelach SPA & wellness. Powstają przy zastosowaniu nowoczesnych, najbardziej skutecznych składników aktywnych – opracowywanych w najlepszych centrach naukowych na świecie – które wykorzystywane są w oryginalnych formułach pielęgnacyjnych komponowanych w jej własnym laboratorium badawczo-rozwojowym.

Zaufaj wiodącej polskiej marce profesjonalnej
Marka tworzy kompleksową, efektywną i przyjazną skórze pielęgnację, którą doceniają zarówno profesjonaliści stosujący jej kosmetyki, jak i ich klienci, którzy szukają najlepszych rozwiązań w zakresie zaawansowanego anti-agingu, pielęgnacji funkcjonalnej czy skutecznej alternatywy dla medycyny estetycznej. Od wielu lat cieszy się ogromnym uznaniem kosmetologów, co potwierdzają ich liczne opinie oraz długa lista branżowych nagród.

Newsletter dla profesjonalistów: