InstagramYT Bielenda Professional

TARGI SALON JESIEŃ WARSZAWA

W dniach 8-9 października 2011 odbyły się w Hali EXPO XXI w Warszawie 31. Targi Kosmetyki Profesjonalnej SALON JESIEŃ 2011.

BIELENDA Professional po raz pierwszy wystąpiła w roli Sponsora Kongresu.

Podczas weekendu targowego każda z kosmetyczek mogła zapoznać się z nowymi trendami w kosmetyce i kosmetologii, porozmawiać z przedstawicielami ponad 140 największych firm z kraju i zagranicy, a także rozkoszować się zapachami, kolorami i wzorami najnowszych produktów.

Dodatkowo podczas targów można było przekonać się o efektach przeprowadzanych zabiegów, ponieważ na stoisku były prezentowane innowacyjne zabiegi firmowe.

Kolejną atrakcją była możliwość uczestnictwa w następujących prezentacjach firmowych:

  1. Bio-Mel” profesjonalne wybielanie i widoczna redukcja przebarwień, w połączeniu z premierowym pokazem masażu gorącymi muszlami.
  2. Zastrzyk młodości” w połączeniu z ekskluzywnym masażem twarzy filipińskimi gorącymi muszlami.

Prezentacje poprowadziła Barbara Kozioł – Technolog firmy Bielenda oraz Michalina Palian Kosmetolog/Szkoleniowiec firmy Bielenda.

Premierowe prezentacje przyciągnęły szerokie grono profesjonalistów. Ogromną popularnością cieszył się także blok nowości firmy Bielenia:

– Masaż gorącymi muszlami z Filipin

– Zabieg eksfoliacji kwasami AHA i PHA

– Zastrzyk młodości z mikrosferami kwasu hialuronowgo

Ponadto na scenie głównej Salonu Jesień 2011 organizatorzy mieli zaszczyt gościć znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego, który opowiadał o swoim zamiłowaniu do yerba mate.

Październikowy weekend dzięki Targom Kosmetyki Profesjonalnej Salon Jesień 2011 na długo zapadnie w pamięci kosmetyczek jako wyjątkowy i pożyteczny.

.

Newsletter dla profesjonalistów: