InstagramYT Bielenda Professional

W dniach 5-6 listopada 2011 w Nowohuckim Centrum Kultury odbył się kongres LNE połączony z targami kosmetycznymi. BIELENDA Professional również zaprezentowała bogatą ofertę kosmetyków profesjonalnych, poszerzoną o następujące nowości:

1. Zastrzyk młodości z mikrosferami kwasu hialuronowego.
2. Zabiegi eksfoliacji kwasami AHA i PHA.
3. Masaż gorącymi muszlami z Filipin.

Podczas targów każda z kosmetyczek mogła zapoznać się z nowymi trendami w kosmetyce i kosmetologii, porozmawiać z przedstawicielami firm z kraju i zagranicy, a także rozkoszować się zapachami, kolorami i wzorami najnowszych produktów.

Dodatkowo podczas targów można było przekonać się o efektach przeprowadzanych zabiegów, ponieważ na Sali prezentacji premierowych była możliwość uczestnictwa w prezentacji firmowego zabiegu BIELENDA Professional:

Innowacyjny zabieg Zastrzyk młodości połączony z ekskluzywnym masażem twarzy filipińskimi gorącymi muszlami.

Prezentacje poprowadziła Barbara Kozioł – Technolog firmy Bielenia oraz Michalina Palian Kosmetolog/Szkoleniowiec firmy Bielenda.

Premierowa prezentacja przyciągnęła szerokie grono profesjonalistów. Ogromnym zainteresowaniem wszystkich licznie zgromadzonych uczestników cieszyły się nowości prezentowane na stoisku firmowym. Pytania i dyskusje wywołane podczas wykonywanych zabiegów świadczą o wysokim profesjonalizmie i dużej wiedzy kosmetologicznej osób odwiedzających nasze stoisko.

Newsletter dla profesjonalistów: