InstagramYT Bielenda Professional

Bielenda Professional rozpoczęła współpracę z serwisem GO ON Biznes, który oferuje legalną muzykę dla różnego rodzaju form działalności gospodarczej.

Dzięki podpisanej umowie klienci marki będą mogli, przez określony czas, korzystać ze specjalnej, promocyjnej ceny przy korzystaniu z jego zasobów. Gabinety przedłużające licencję otrzymają preferencyjne warunki kontynuacji – przygotowane wyłącznie dla Partnerów marki Bielenda Professional.

„Filozofia naszej marki zakłada kompleksowe wsparcie gabinetów kosmetycznych pracujących w oparciu o preparaty Bielenda Professional. Muzyka w gabinetach kosmetycznych jest niezwykle ważnym elementem całej usługi. Dzięki współpracy z serwisem GO ON Biznes nasi Partnerzy otrzymują nie tylko łatwy dostęp do odpowiedniej muzyki, ale również pewność bezpiecznego prowadzenia biznesu w kontekście legalności utworów i wypełnienia obowiązków wobec Organizacji Zbiorowego Zarządzania (np. ZAIKS)” – podkreśla Marek Juszczyk dyrektor handlowy ds. kosmetyki profesjonalnej Bielenda Professional.

„W serwisie GO ON Biznes do wyboru dostępne są dwa pakiety POWER i FREE – to wyjątkowe podejście, nie ma takiej usługi na rynku. Pakiety różnią się muzyką,  jak i obowiązkami związanymi z dopełnieniem praw autorskich wobec twórców. Jak pokazują doświadczenia naszych klientów z serwisem łatwiej jest wynegocjować dobre warunki.” – tłumaczy Marek Potaś, właściciel serwisu muzycznego GO ON Biznes.

GO ON Biznes oferuje gotowe playlisty z muzyką dostosowaną do charakteru firmy, przestrzeni lub odpowiedniego nastroju. Kontent zarządzany jest przez znawców branży muzycznej.

W celu skorzystania z oferty wystarczy skontaktować się z regionalnym przedstawicielem marki, który przedstawi wszystkie szczegóły.

Newsletter dla profesjonalistów: