Bielenda Professional rozpoczęła współpracę z serwisem GO ON Biznes, który oferuje legalną muzykę dla różnego rodzaju form działalności gospodarczej.

Dzięki podpisanej umowie klienci marki będą mogli, przez określony czas, korzystać ze specjalnej, promocyjnej ceny przy korzystaniu z jego zasobów. Gabinety przedłużające licencję otrzymają preferencyjne warunki kontynuacji – przygotowane wyłącznie dla Partnerów marki Bielenda Professional.

„Filozofia naszej marki zakłada kompleksowe wsparcie gabinetów kosmetycznych pracujących w oparciu o preparaty Bielenda Professional. Muzyka w gabinetach kosmetycznych jest niezwykle ważnym elementem całej usługi. Dzięki współpracy z serwisem GO ON Biznes nasi Partnerzy otrzymują nie tylko łatwy dostęp do odpowiedniej muzyki, ale również pewność bezpiecznego prowadzenia biznesu w kontekście legalności utworów i wypełnienia obowiązków wobec Organizacji Zbiorowego Zarządzania (np. ZAIKS)” – podkreśla Marek Juszczyk dyrektor handlowy ds. kosmetyki profesjonalnej Bielenda Professional.

„W serwisie GO ON Biznes do wyboru dostępne są dwa pakiety POWER i FREE – to wyjątkowe podejście, nie ma takiej usługi na rynku. Pakiety różnią się muzyką,  jak i obowiązkami związanymi z dopełnieniem praw autorskich wobec twórców. Jak pokazują doświadczenia naszych klientów z serwisem łatwiej jest wynegocjować dobre warunki.” – tłumaczy Marek Potaś, właściciel serwisu muzycznego GO ON Biznes.

GO ON Biznes oferuje gotowe playlisty z muzyką dostosowaną do charakteru firmy, przestrzeni lub odpowiedniego nastroju. Kontent zarządzany jest przez znawców branży muzycznej.

W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS na numer telefonu 53 77 22 000, wtedy skontaktujemy się i przekażemy dostęp do muzyki. Warto zastąpić płyty lub radio przyjaznym serwisem muzycznym.

Serwis GO ON Biznes zapewnia legalną muzykę dla różnego rodzaju form działalności gospodarczej: restauracji, hoteli, salonów kosmetycznych, SPA, etc. – tam, gdzie muzyka jest ważna dla klientów i może wpływać na ich subiektywny odbiór usługi.

W serwisie GO ON Biznes znajdziecie Państwo:

– Ogromną bazą wysokiej jakości utworów z całego świata

– 120 gotowych playlist, odświeżanych co tydzień, opracowanych przez ekspertów branży muzycznej

– Muzykę w 12 kategoriach – jak np. Uroda, Relax, Usługi, Energia, którą można odtwarzać w tym samym czasie w różnych pomieszczeniach

– Dwa pakiety do wyboru: POWER – z muzyką komercyjną, zawierającą światowe hity muzyczne topowych wykonawców i FREE – z muzyką niezależnych artystów, wolny od opłat na rzecz OZZ

Obsługa serwisu jest prosta i intuicyjna. Wystarczy podłączyć komputer, tablet lub telefon do nagłośnienia i uruchomić serwis.

Muzyka w GO ON Biznes jest odtwarzana non-stop w systemie streamingowym przez 24 godziny 7 dni w tygodniu – bez przerwy na reklamy. Dzięki temu serwis jest bezkonkurencyjny wobec muzyki granej z pojedynczych płyt czy z radia internetowego.

Więcej o serwisie: www.goonbiznes.pl

Newsletter dla profesjonalistów: