InstagramYT Bielenda Professional

Bielenda Professional wybrała najlepszych ekspertów profesjonalnej pielęgnacji w Polsce. Zwyciężczynią pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Kosmetyczka Roku 2013, skierowanego do wszystkich kosmetyczek i specjalistów kosmetologii, została Pani Ewa Wasiak. W nagrodę otrzymała prestiżowy tytuł i kryształową statuetkę Kosmetyczki Roku 2013, samochód osobowy oraz wyjątkowy zestaw preparatów Bielenda Professional.
W finale konkursu, który 24-25 listopada odbył się w Krakowie, zwyciężczyni zaprezentowała doskonałe przygotowanie merytoryczne, mistrzowski warsztat oraz najwyższy poziom dbałości o potrzeby pielęgnacyjne i komfort klienta. Wyróżniła się przy tym ogromnym talentem oraz pasją do zawodu, a także profesjonalną realizacją finałowego zadania konkursowego. Pani Ewa- Kosmetyczka Roku 2013 prowadzi własny gabinet kosmetyczny Uroda i Styl w Łodzi. Podkreśla, że źródłem jej wiedzy i sposobem doskonalenia umiejętności jest stałe inspirowanie się różnymi dziedzinami nauki – od biologii, poprzez anatomię, fizjologię czy dietetykę, po fizjoterapię. Od kilku lat dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc eksperckiego bloga, na którym zamieszcza kosmetyczne porady, odpowiada na pytania w zakresie pielęgnacji i testuje kosmetyki.
Najlepsza dziesiątka profesjonalistów została wyłoniona w internetowym teście wiedzy kosmetologicznej oraz wzięła udział w finale konkursu w Instytucie Bielenda Professional w Krakowie. Rywalizację finalistów oceniało jury w składzie: Barbara Kozioł – kierownik Laboratorium Badawczego Bielenda Professional, Karolina Przewlekła – product manager ds. kosmetyki profesjonalnej Bielenda Professional, Ewa Cesarz – redaktor naczelna Art of Beauty oraz Ilona Kurczaba – redaktor naczelna Les Nouvelles Esthétiques & Spa. Poziom jaki prezentowała finałowa dziesiątka był bardzo wysoki, dlatego wybór który należał do jury nie był prosty. Zadaniem uczestników finału było przeprowadzenie określonej, pełnej procedury zabiegowej z uwzględnieniem kondycji skóry i potrzeb klienta.

Kosmetyczka Roku to unikalna inicjatywa na polskim rynku kosmetycznym. Ideą konkursu jest docenienie profesjonalistów za ich wiedzę i umiejętności. Chcemy, by zwyciężczyni w najlepszy sposób promowała pozytywny wizerunek kosmetyczki w Polsce oraz reprezentowała grono docenianych przez Polki ekspertów profesjonalnej pielęgnacji – podkreśla Jacek Bielenda, Wiceprezes firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne, Dyrektor Zarządzający Bielenda Professional.
Gala konkursu Kosmetyczka Roku 2013 odbyła się w Sali Lustrzanej Grand Hotelu w Krakowie. Poprowadził ją Olivier Janiak, natomiast gościem specjalnym wydarzenia była Ambasadorka firmy Bielenda – Edyta Olszówki. Wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. Rozalia Mancewicz, Magda Steczkowska natomiast wieczór uświetnił koncert Ady Szulc.
Gratulujemy Pani Natalii Maśnik, która zdobyła II miejsce w konkursie oraz Panu Łukaszowi Czerniewskiemu, zdobywcy III miejsca. Na gratulacje zasługuje także Pani Emilia Rechul, która zdobyła wyróżnienie przyznane przez fanów profilu Bielenda Professional na Facebooku. Wszystkim finalistom gratulujemy znalezienia się w tej wyjątkowej, pierwszej dziesiątce konkursu Kosmetyczka Roku 2013 i życzymy nieustannej satysfakcji z wykonywanej pracy Kosmetologa oraz rozwijania swojej pasji na co dzień.

Newsletter dla profesjonalistów: