Bielenda Professional to lider polskiego rynku kosmetyki profesjonalnej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA DS. KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś osobą otwartą, dynamiczną, kreatywną, lubiącą ambitne wyzwania oraz łatwo nawiązujesz nowe znajomości, a Twoją pasją jest kosmetyka to właśnie Ciebie szukamy.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę z dotychczasowymi kontrahentami w zakresie sprzedaży, szkoleń i promocji kosmetyki profesjonalnej w celu budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.

Wymagania:

– doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie z rynku kosmetyki profesjonalnej)
– wykształcenie minimum średnie (mile widziane z zakresu kosmetologii)
– wysokie zdolności interpersonalne
– umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji
– doskonała organizacja czasu pracy
– elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
– prawo jazdy kategorii B
– znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
– posiadanie własnej działalności gospodarczej (lub gotowość do jej założenia)

Oferujemy:

– Zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej firmie
– Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom sprzedaży
– Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)

Uwaga!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) pod adres e-mail: kariera@bielenda.pl z tematem „Regionalny Przedstawiciel – nazwa województwa”

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami.