Instagram Bielenda Professional
YT Bielenda Professional
Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K.
ul. Fabryczna 20, 31 – 553 Kraków

  • Kontakt marketing: tel. (12) 261 99 25, (12) 261 99 20
  • Realizacja zamówień: tel. (12) 261 99 12
  • Marketing export: tel. (12) 261 99 39

lub e-mail: gabinetykosmetyczne@bielenda.pl

 

Regionalny Opiekun/Szkoleniowiec

Justyna Mrówczyńska
Regionalny Kierownik Sprzedaży – Szkoleniowiec ds. Kosmetyki Profesjonalnej
wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, 
502 023 906
j.mrowczynska@bielenda.pl

Bogumiła Cebulska
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
zachodniopomorskie
572 501 590
b.cebulska@bielenda.pl

Magdalena Kaczmarek
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
pomorskie, kujawsko-pomorskie
502 023 905
m.kaczmarek@bielenda.pl

Izabela Kisiel
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
lubuskie, wielkopolskie
572503910
i.kisiel@bielenda.pl

Sylwia Wójcik
Regionalny Kierownik Sprzedaży – Szkoleniowiec ds. Kosmetyki Profesjonalnej
mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie
502 023 916
s.wojcik@bielenda.pl

Agnieszka Pytlińska
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
mazowieckie, podlaskie
510 472 542
a.pytlinska@bielenda.pl

Marika Kochańska
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
warmińsko-mazurskie
516 705 989
m.kochanska@bielenda.pl

Aneta Szelągowska – Szpak
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
łódzkie
516706512
a.szelagowska-szpak@bielenda.pl

Paulina Rusek
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
lubelskie
503749809
p.rusek@bielenda.pl

Justyna Dziura
Regionalny Kierownik Sprzedaży – Szkoleniowiec ds. Kosmetyki Profesjonalnej
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie
512 675 264
j.dziura@bielenda.pl

Aldona Fabijańska
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
małopolskie
572 501 591
a.fabijanska@bielenda.pl

Małgorzata Basak
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
świętokrzyskie, podkarpackie
572 501 592
m.basak@bielenda.pl

Patrycja Leś
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
dolnośląskie, opolskie
512675236
p.les@bielenda.pl

Magdalena Waszczyszyn
Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej
śląskie
506 049 116
m.waszczyszyn@bielenda.pl

Newsletter dla profesjonalistów: