InstagramYT Bielenda Professional

ESSENCE OF ASIA

ZABIEG PRZYWRACAJĄCY SKÓRZE WEWNĘTRZNY BLASK INSPIROWANY AZJATYCKIMI RYTUAŁAMI PIĘKNA

zabieg oraz preparaty niezbędne do jego wykonania kupisz przez system zamówień online iZAM. Załóż konto i zamawiaj do swojego Gabinetu Kosmetycznego
WSKAZANIA DO ZABIEGU
Każdy rodzaj skóry, w tym: skóra wymagająca regeneracji i odmłodzenia. Starzenie się skóry spowodowane przewlekłymi stanami zapalnymi. Zmarszczki, brak jędrności skóry. Skóra mająca trudności z regeneracją. Ścieńczały naskórek. Skóra zmęczona, pozbawiona blasku, ziemista. Skóra narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Przedwczesne starzenie się skóry, stres oksydacyjny. Skóra palacza.
DZIAŁANIE: przywrócenie wewnętrznego blasku
• regeneracja,
• odmłodzenie,
• anti-aging,
• detoksykacja,
• antyoksydacja.
ZALECENIA:
Napinającą maskę w płacie przywracającą skórze wewnętrzny blask należy trzymać na skórze około 20 minut, a pozostałość esencji wmasować w skórę, nie zmywać.
PRZECIWWSKAZANIA:
• alergie na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu,
• aktywna opryszczka,
• ciężkie postacie aktywnego trądziku,
• uszkodzenia i podrażnienia skóry,
• ciąża, karmienie piersią.
PREPARATY DO ZABIEGU:
• Wygładzający pudrowy peeling do twarzy
• 2w1 Przywracający blask multikoncentrat do masażu twarzy, 145 g
• Napinająca maska w płacie przywracająca skórze blask, 25 g
• Przywracający blask rewitalizujący krem do twarzy SPF 20, 50 ml
• DVD Autorski masaż twarzy Essence of Asia

 

Proponowany schemat zabiegu

I Faza – Demakijaż
Wykonać bardzo dokładny demakijaż okolicy zabiegowej preparatami z oferty Bielenda Professional, dobranymi do rodzaju skóry klienta. Szczególnie polecamy produkty z linii Essence of Asia. Olejowy balsam do demakijażu twarzy nanosimy na suchą skórę twarzy i szyi, delikatnie rozmasowujemy kolistymi ruchami. Następnie zwilżamy dłonie i czynność powtarzamy, aż do wytworzenia emulsji. Całość zmywamy przy pomocy wilgotnych chust zabiegowych lub płatków kosmetycznych. Po oczyszczeniu skóry przecieramy ją wacikiem nasączonym Antyoksydacyjną esencją tonizującą do twarzy.
II Faza – Peeling
Wykonujemy peeling przy użyciu Wygładzającego pudrowego peelingu do twarzy. Porcję preparatu dozujemy na zagłębienie w dłoni. Dodajemy wodę w celu uzyskania kremowej emulsji. Tak przygotowany preparat aplikujemy na skórę i delikatnie wmasowujemy. Czas masażu należy dostosować do poziomu złuszczenia, który chcemy uzyskać. Preparat zmywamy przy pomocy wilgotnych chust zabiegowych lub płatków kosmetycznych, a następnie przecieramy skórę wacikiem nasączonym Antyoksydacyjną esencją tonizującą do twarzy.
III Faza – Multikoncentrat do masażu twarzy
Na oczyszczoną skórę aplikujemy 2w1 Przywracający blask multikoncentrat do masażu twarzy i wykonujemy autorski masaż Essence of Asia. Nie zmywać!
IV Faza – Maska w płacie
Następnie na twarz i szyję nakładamy Napinającą maskę w płacie w taki sposób, aby dokładnie przylegała na całej powierzchni skóry. Pozostawiamy na 15-20 minut, następnie zdejmujemy, a pozostałości esencji wmasowujemy w skórę.
V Faza – Krem do twarzy i krem pod oczy
Na zakończenie zabiegu aplikujemy na twarz i szyję Przywracający blask rewitalizujący krem do twarzy SPF 20, delikatnie do wmasowując.
VI Faza – Profesjonalna Pielęgnacja Domowa
W celu wzmocnienia i utrwalenia zabiegu rekomendujemy produkty do profesjonalnej pielęgnacji domowej 5w1 Eliksir przywracający skórze blask z linii Essence of Asia.

 

UWAGI:

1. Produkt do użytku profesjonalnego.
2. Przed użyciem rekomendowane jest odbycie szkolenia.
3. Zabieg można powtarzać w cyklach raz w tygodniu w seriach 4-8 zabiegów dla poprawy kondycji skóry raz w miesiącu.
4. Przed zabiegiem niezbędne jest wykluczenie alergii na którykolwiek ze składników preparatów.

Newsletter dla profesjonalistów: