InstagramYT Bielenda Professional

10 maja b.r. opolska nieformalna grupa przedsiębiorczych kobiet działająca pod nazwą Kobiecy Klub Biznesu zorganizowała swoją pierwszą imprezę promocyjną „Kobieta na wiosnę”. Odbyła się ona w Villi Młynówka, a zaproszone zostało na nią blisko 100 Pań z Opola. Celem spotkania było przybliżenie idei działania Kobiecego Klubu Biznesu, dobra zabawa oraz aktywna promocja firm działających w Klubie. Prócz atrakcji przygotowanych przez same członkinie stowarzyszenia było także wiele niespodzianek i nagród od firm partnerskich oraz sponsorów. Sponsorem imprezy była miedzy innymi Bielenda Professional, obdarowując przybyłe Pani licznymi kosmetycznymi upominkami.
Panie przybyłe na imprezę mogły skorzystać z zabiegów i porad kosmetycznych (Gabinet Perła), wykonać analizę składu masy ciała i również zasięgnąć porady w zakresie modelowania sylwetki oraz oddać się w ręce profesjonalnej stylistki, wizażystki oraz brafitterki (MARGOT). Odbyły się także liczne warsztaty: „Stres-nie dziękuję” oraz warsztaty z elementami coachingu. Panie zainteresowane asertywnością i samoobroną dla kobiet mogły wziąć udział w specjalnym pokazie, a osoby chcące zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych miały do dyspozycji agentkę wiodącej firmy ubezpieczeniowej. Dla zgłodniałych i spragnionych KKB ufundował catering oraz napoje. Imprezę uświetniły pokazy i warsztaty salsy solo dla kobiet. Dodatkowo każda z Pań otrzymała upominek ufundowany przez KKB wraz z Kartą Klubową uprawniającą do korzystania z wielu rabatów.
Impreza pod nazwą „Kobieta na wiosnę” została ciepło przyjęta i spotkała się z wielkim uznaniem Pań goszczących na niej co na pewno przyczyni się do tego by wpisała się w cykliczny harmonogram imprez Klubu.

Newsletter dla profesjonalistów: