Instagram Bielenda Professional
YT Bielenda Professional

ESSENCE OF ASIA

ZABIEG PRZYWRACAJĄCY SKÓRZE WEWNĘTRZNY BLASK INSPIROWANY AZJATYCKIMI RYTUAŁAMI PIĘKNA

zabieg oraz preparaty niezbędne do jego wykonania kupisz przez system zamówień online iZAM. Załóż konto i zamawiaj do swojego Gabinetu Kosmetycznego
WSKAZANIA DO ZABIEGU
Każdy rodzaj skóry, w tym: skóra wymagająca regeneracji i odmłodzenia. Starzenie się skóry spowodowane przewlekłymi stanami zapalnymi. Zmarszczki, brak jędrności skóry. Skóra mająca trudności z regeneracją. Ścieńczały naskórek. Skóra zmęczona, pozbawiona blasku, ziemista. Skóra narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Przedwczesne starzenie się skóry, stres oksydacyjny. Skóra palacza.
DZIAŁANIE: przywrócenie wewnętrznego blasku
• regeneracja,
• odmłodzenie,
• anti-aging,
• detoksykacja,
• antyoksydacja.
ZALECENIA:
Napinającą maskę w płacie przywracającą skórze wewnętrzny blask należy trzymać na skórze około 20 minut, a pozostałość esencji wmasować w skórę, nie zmywać.
PRZECIWWSKAZANIA:
• alergie na składniki zawarte w preparatach używanych do zabiegu,
• aktywna opryszczka,
• ciężkie postacie aktywnego trądziku,
• uszkodzenia i podrażnienia skóry,
• ciąża, karmienie piersią.
PREPARATY DO ZABIEGU:
• Wygładzający pudrowy peeling do twarzy
• 2w1 Przywracający blask multikoncentrat do masażu twarzy, 145 g
• Napinająca maska w płacie przywracająca skórze blask, 25 g
• Przywracający blask rewitalizujący krem do twarzy SPF 20, 50 ml
• DVD Autorski masaż twarzy Essence of Asia

 

Proponowany schemat zabiegu

I Faza – Demakijaż
Wykonać bardzo dokładny demakijaż okolicy zabiegowej preparatami z oferty Bielenda Professional, dobranymi do rodzaju skóry klienta. Szczególnie polecamy produkty z linii Essence of Asia. Olejowy balsam do demakijażu twarzy nanosimy na suchą skórę twarzy i szyi, delikatnie rozmasowujemy kolistymi ruchami. Następnie zwilżamy dłonie i czynność powtarzamy, aż do wytworzenia emulsji. Całość zmywamy przy pomocy wilgotnych chust zabiegowych lub płatków kosmetycznych. Po oczyszczeniu skóry przecieramy ją wacikiem nasączonym Antyoksydacyjną esencją tonizującą do twarzy.
II Faza – Peeling
Wykonujemy peeling przy użyciu Wygładzającego pudrowego peelingu do twarzy. Porcję preparatu dozujemy na zagłębienie w dłoni. Dodajemy wodę w celu uzyskania kremowej emulsji. Tak przygotowany preparat aplikujemy na skórę i delikatnie wmasowujemy. Czas masażu należy dostosować do poziomu złuszczenia, który chcemy uzyskać. Preparat zmywamy przy pomocy wilgotnych chust zabiegowych lub płatków kosmetycznych, a następnie przecieramy skórę wacikiem nasączonym Antyoksydacyjną esencją tonizującą do twarzy.
III Faza – Multikoncentrat do masażu twarzy
Na oczyszczoną skórę aplikujemy 2w1 Przywracający blask multikoncentrat do masażu twarzy i wykonujemy autorski masaż Essence of Asia. Nie zmywać!
IV Faza – Maska w płacie
Następnie na twarz i szyję nakładamy Napinającą maskę w płacie w taki sposób, aby dokładnie przylegała na całej powierzchni skóry. Pozostawiamy na 15-20 minut, następnie zdejmujemy, a pozostałości esencji wmasowujemy w skórę.
V Faza – Krem do twarzy i krem pod oczy
Na zakończenie zabiegu aplikujemy na twarz i szyję Przywracający blask rewitalizujący krem do twarzy SPF 20, delikatnie do wmasowując.
VI Faza – Profesjonalna Pielęgnacja Domowa
W celu wzmocnienia i utrwalenia zabiegu rekomendujemy produkty do profesjonalnej pielęgnacji domowej 5w1 Eliksir przywracający skórze blask z linii Essence of Asia.

 

UWAGI:

1. Produkt do użytku profesjonalnego.
2. Przed użyciem rekomendowane jest odbycie szkolenia.
3. Zabieg można powtarzać w cyklach raz w tygodniu w seriach 4-8 zabiegów dla poprawy kondycji skóry raz w miesiącu.
4. Przed zabiegiem niezbędne jest wykluczenie alergii na którykolwiek ze składników preparatów.

Newsletter dla profesjonalistów: