Instagram Bielenda Professional
YT Bielenda Professional

10 maja b.r. opolska nieformalna grupa przedsiębiorczych kobiet działająca pod nazwą Kobiecy Klub Biznesu zorganizowała swoją pierwszą imprezę promocyjną „Kobieta na wiosnę”. Odbyła się ona w Villi Młynówka, a zaproszone zostało na nią blisko 100 Pań z Opola. Celem spotkania było przybliżenie idei działania Kobiecego Klubu Biznesu, dobra zabawa oraz aktywna promocja firm działających w Klubie. Prócz atrakcji przygotowanych przez same członkinie stowarzyszenia było także wiele niespodzianek i nagród od firm partnerskich oraz sponsorów. Sponsorem imprezy była miedzy innymi Bielenda Professional, obdarowując przybyłe Pani licznymi kosmetycznymi upominkami.
Panie przybyłe na imprezę mogły skorzystać z zabiegów i porad kosmetycznych (Gabinet Perła), wykonać analizę składu masy ciała i również zasięgnąć porady w zakresie modelowania sylwetki oraz oddać się w ręce profesjonalnej stylistki, wizażystki oraz brafitterki (MARGOT). Odbyły się także liczne warsztaty: „Stres-nie dziękuję” oraz warsztaty z elementami coachingu. Panie zainteresowane asertywnością i samoobroną dla kobiet mogły wziąć udział w specjalnym pokazie, a osoby chcące zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych miały do dyspozycji agentkę wiodącej firmy ubezpieczeniowej. Dla zgłodniałych i spragnionych KKB ufundował catering oraz napoje. Imprezę uświetniły pokazy i warsztaty salsy solo dla kobiet. Dodatkowo każda z Pań otrzymała upominek ufundowany przez KKB wraz z Kartą Klubową uprawniającą do korzystania z wielu rabatów.
Impreza pod nazwą „Kobieta na wiosnę” została ciepło przyjęta i spotkała się z wielkim uznaniem Pań goszczących na niej co na pewno przyczyni się do tego by wpisała się w cykliczny harmonogram imprez Klubu.

Newsletter dla profesjonalistów: